ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

ဖော်ပြချက်အတို:


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအမှတ်အသားများ

စားနပ်ရိက္ခာများ 

မှတဆင့် xPON Pass ■

AGC ရာထူးအမည်

Burst Mode ကိုစစ်ဆင်ရေး■

■ DOCSIS 3.0 နှင့် 3.1 ကိုထောက်ပံ့သည်

■ပါဝါ ON, Optional Power နှင့် Return Tx အတွက် LED အညွှန်းကိန်းများ

-20dB စမ်းသပ်ခြင်းဆိပ်ကမ်း■

12VDC ပါဝါ Adapter ကို■

■ SCTE 174 စံနှုန်းများကိုလိုက်နာပါ

လျှောက်လွှာများ

CATV, HFC ကွန်ယက်များ

Glass ကိုကျော် RF

ဖော်ပြချက်

PL10-4A ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသည့် optical node သည် FTTH နှင့် FTTB ကွန်ယက်များတွင်အသုံးပြုရန်အတွက်အကောင်းဆုံးသောပလက်ဖောင်းတစ်ခုဖြစ်သည်။ FTTX အသုံးချပရိုဂရမ်များအပေါ်တွင် DOCSIS၊ အသံ၊ ဗီဒီယိုနှင့်မြန်နှုန်းမြင့်သောဒေတာ ၀ န်ဆောင်မှုများကိုပို့ဆောင်ပေးသည်။ RF over Glass (RFoG) ဆက်သွယ်ရေးကွန်ယက်။ x10 ၏လုပ်ဆောင်မှုကိုဖွင့်ထားသည်၊ PL10-4A သည် EPON / GPON ကွန်ယက်သို့ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားပြီး EPON / GPON ဂီယာ ၀ န်ဆောင်မှုကိုသုံးရန် RFoG ကွန်ယက်ကိုသုံးစွဲသည်။

အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Forward Path

Parameter

ယူနစ်

တန်ဖိုး

အခြေအနေ

optical လှိုင်းအလျား

nm

1540 ~ 1560

CWDM ရရှိနိုင်

လှိုင်းအလျား PON Pass

nm

1280 ~ 1500

PON Pass ဆိပ်ကမ်းဆုံးရှုံးမှု

dB

1

PON Optical Isolation

dB

> ၃၀

Voltage ကိုစောင့်ကြည့်

V / mW

1

λ = 1550nm

optical Input ပါဝါ

dBm

-6 ~ + 2

AGC Range

* ကြိမ်နှုန်း Range

MHz

54 ~ 1002/1218

ရရှိနိုင် * 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz

ပြားချပ်ချပ်

dB

± 0.75

လျှောစောက်

dB

5 ± 1

ရရှိနိုင် 3 ± 1

output ကိုပြန်လာဆုံးရှုံးမှု

dB

≥16

optical output ကိုပြန်လာဆုံးရှုံးမှု

dB

> ၄၅

* ရလဒ်အဆင့်

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, 550MHz အထက်ဒစ်ဂျစ်တယ် ch
-6dB offset မှာ)

2. (ပင် = -1dBm၊ ၄% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤ -60

ညီမျှသောဆူညံသံထည့်သွင်းမှု

pA / Hz

<7

Path Return

Parameter

ယူနစ်

တန်ဖိုး

အခြေအနေ

လှိုင်းအလျား

nm

1600 ~ 1620

CWDM ရရှိနိုင်

optical output ကိုပါဝါ

mW

၁ ~ ၃

2mW (3dBm) ပုံမှန်

* RF ထည့်သွင်းမှုအဆင့်

dBmV

20 ~ 40

ပုံမှန်

dBmV

80 ~ 100

ပြားချပ်ချပ်

dBm

± 0.75

input ကိုပြန်လာဆုံးရှုံးမှု

dB

≥16

optical output ကိုပြန်လာဆုံးရှုံးမှု

dB

> ၄၅

Optical Laser အဆင့်ကိုဖွင့်ပါ

dBmV

15

ဖောက်သည်၏တောင်းဆိုမှုကိုရရှိနိုင်

dBmV

75

Optical Laser အဆင့်ကိုပိတ်သည်

dBmV

-4

ဖောက်သည်၏တောင်းဆိုမှုကိုရရှိနိုင်

dBmV

56

လေဆာရောင်ခြည်ထချိန်

ဒေါ်

၁.၃

လေဆာချိန်အချိန်

ဒေါ်

၁.၆

အခြားသူများ

Parameter

ယူနစ်

တန်ဖိုး

အခြေအနေ

ဗို့အား

V / DC

12

100 ~ 230V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး adapter

စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု

W

<5.5 W

ပါဝါထောက်ပံ့ရေး adapter ပါဝင်သည်

စစ်ဆင်ရေးအပူချိန်

-20 ~ 55

စိုထိုင်းဆ ၅ ~ ၉၅%၊ ငွေ့ရည်ဖွဲ့မှုမရှိ

Optical Connector

/

SC / APC

ဖောက်သည်၏တောင်းဆိုမှုကိုရရှိနိုင်

RF Connector

/

F

အရွယ်အစား

မီလီမီတာ

172 * 103 * 41

အလေးချိန်

ကီလိုဂရမ်

0.4

 

ပုံဆွဲပုံ

sd

မဟုတ်ဘူး

ဖော်ပြချက်

1

Input Optical Power Test Port: 1V / mW ရှိသော input ပါဝါကိုစစ်ဆေးရန်နှင့်အတည်ပြုရန်

2

Input Optical Power Indicator: Input Power အကွာအဝေးရောက်နေလျှင်အညွှန်းကစိမ်းသည်

3

အညွှန်းကိန်းပါဝါဖွင့် / ပိတ်

4

Return Transmitter Power Indicator - ဖွင့်ထားသည်။

5

Mounting Hole

6

Optical IN / OUT Port: SC / APC connector ဖြင့် optical signal ကိုထည့်သွင်းသည်

7

xPON ဆိပ်ကမ်း: 1310/1490nm PON သည် PON ONU သို့ဖြတ်သန်းသွားသည်

8

RF စမ်းသပ်ဆိပ်ကမ်း: -20dB နှင့်အတူရှေ့သို့ output ကိုအဆင့်စမ်းသပ်မှု

9

ပါဝါ IN / RF OUT ဆိပ်ကမ်း: DC ပါဝါကို Power port သို့မဟုတ် RF port မှတဆင့်ထောက်ပံ့သည်

10

ဆိပ်ကမ်း IN ပါဝါ: + 12 ~ 15V DC က input ကို

11

Grounding

ပြင်ပပါဝါ Adapter ကို

ht (2) ht (1) * ဥရောပ၊ အမေရိကန်၊ ဗြိတိန်နှင့်အခြားစံသတ်မှတ်ထားသောပါဝါကြိုးများရရှိနိုင်ပါသည်။

သတင်းအချက်အလက်မှာယူခြင်း

ZBR10

-XX

Fwd ။ရလဒ်အဆင့်

-XX

လေဆာအမျိုးအစား

 နှင့် ပါဝါ

-XX

Optical Connector

-XX

LD Wတက

-XX

တီးဝိုင်း ကွဲ

-XX

ပါဝါ Adapter

-XX

1

ရှေ့သို့သာ AGC မရှိပါ၊

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

၃၀/၄၇

00

မဟုတ်ဘူး

1A

ရှေ့သို့သာ AGC၊ Return Return မရှိပါ

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

မြောက်အမေရိက

2

Dual-Fiber I / O၊ AGC မရှိပါ

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

အက်ဖ်အေ

FC / APC

49

1490nm

57

၅၅/၇၀

02

ဥရောပ

2A

Dual fiber I / O, AGC, burst mode

95

95dBμV

DFB 1mW သီးခြား

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

တရုတ်

3

တစ်ခုတည်းဖိုင်ဘာ I / O, အဘယ်သူမျှမ AGC, burst mode ကို

DFB 2mW သီးခြား

53

1530nm

81

85/105

04

အစ္စရေး

3A

တစ်ခုတည်းဖိုင်ဘာ I / O, AGC, burst mode ကို

I3

DFB 3mW သီးခြား

55

1550nm

88

85/108

05

ဂျပန်

4

တစ်ခုကဖိုင်ဘာ I / O, xPON port အတွက်ဒုတိယ fiber, NO AGC, burst mode ကို

57

1570nm

06

ဗြိတိန်

4A

တစ်ခုကဖိုင်ဘာ I / O, xPON port အတွက်ဒုတိယ fiber, AGC, burst mode ကို

59

1590nm

61

1610nm


  • ရှေ့သို့
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့မက်ဆေ့ခ်ျကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ