Multimode Fiber Optic Patch ကြိုး

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST OM3 Duplex Patch ကြိုးသို့ ST

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket အရောင် Aqua Polishing UPC သို့ UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC မှ SC OM4 duplex Patch ကြိုး

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 ဂျာကင်အင်္ကျီအရောင် Aqua Polishing UPC သည် UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    LC Duplex OM3 Duplex Patch ကြိုးသို့ MPO

    MPO မှ LC Breakout ကေဘယ်များသည်မြင့်မားသောသိပ်သည်းဆဖိုင်ဘာကွန်ယက်များအတွက်သင့်အတွက်အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည်မြန်ဆန်သော Ethernet, fiber channel, data center နှင့် gigabit ethernet applications များအတွက်အထူးဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ဤ 12 Fiber ကြိုးကြိုးကို (6) SFP + ကို MPO adapter panel နှင့် MPO ပင်စည်သို့ချိတ်ဆက်ရန်အသုံးပြုသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector A MPO အမျိုးသမီး (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μmလှိုင်းအလျား 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet အကွာအဝေး ၁၀၀ မီတာ 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch ကြိုး

    50 / 125μm OM4 multimode bend insensitive fiber optic cable သည်သမားရိုးကျ optical fiber cable များနှင့်နှိုင်းယှဉ်လျှင်ကွေးခြင်းသို့မဟုတ်လိမ်ခြင်းများကိုလျော့နည်းစေပြီး၎င်းသည် fiber optic cable များ၏တပ်ဆင်ခြင်းနှင့်ထိန်းသိမ်းခြင်းကိုပိုမိုထိရောက်စေလိမ့်မည်။ သင်၏ဒေတာစင်တာများ၊ စီးပွားရေးကွန်ယက်များ၊ ဆက်သွယ်ရေးအခန်း၊ ဆာဗာခြံများ၊ Cloud သိုလှောင်မှုကွန်ယက်များနှင့်မည်သည့်နေရာ၌မဆို fiber patch cable များလိုအပ်သည့်နေရာများတွင်သင်၏သိပ်သည်းဆမြင့်မားသော cabling များအတွက်နေရာပိုသိမ်းဆည်းနိုင်သည်။ ဒီ 50/125 OM4 multimode ဖိုင်ဘာအော့ပတစ်ကေဘယ်သည် ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP မှ LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable သို့

    USCONEC Connectors နှင့်အတူ 1.0.35 dB Ultra Low IL, LC Connectors နှင့်အတူ 0.15dB Ultra Low IL ။ 2.Corning သို့မဟုတ် YOFC ဖိုင်ဘာသည် ISO, IEC, RoHS ကိုဖြတ်ကျော်ရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ စသည်တို့ကိုစံချိန်စံညွှန်းများ။ 3.Bend insensitive fiber cable သည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ 4.K = ငွေကျပ်သေတ္တာအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector တစ် ဦး MTP အမျိုးသမီးအထက်တန်းလွှာ Connector B ကို LC Fiber Mode ကို 50 / 125μm OM3 ဂျာကင်အင်္ကျီအရောင် Aqua ပိုလန်အမျိုးအစားကို UPC ဂျက်ကတ်ပစ္စည်း OFNR, OFNP, LSZH Insertion ဆုံးရှုံးမှု ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC သို့ SC OM1 Duplex Patch ကြိုးသို့

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μmဂျာကင်အင်္ကျီအရောင်လိမ္မော်ရောင် Polishing UPC သည် UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC သို့ SC OM2 duplex Patch ကြိုးသို့

    ဤ fiber optic patch ကြိုး multimode သည်စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်ဂျာကင်တာနှင့်အတူပါ ၀ င်သည်။ ထို့အပြင်ရိုးရာ optical fiber ကေဘယ်လ်များနှင့်နှိုင်းယှဉ်လျှင်ကွေးခြင်းသို့မဟုတ်လိမ်ခြင်းများကိုလျော့နည်းစေသည်။ ထို့ကြောင့် fiber optic cable များ၏တပ်ဆင်ခြင်းနှင့်ထိန်းသိမ်းခြင်းကိုပိုမိုထိရောက်စေသည်။ PVC (OFNR), OFNP, LSZH အပါအ ၀ င်ဂျာကင်အင်္ကျီအမျိုးအစားသုံးမျိုးခွဲခြားထားတယ်၊ လူတွေကသူတို့လိုအပ်တာနဲ့အညီပိုကောင်းတဲ့ရွေးချယ်မှုရှိနိုင်တယ်။ တောက်ပပြီးလိမ္မော်ရောင်အသွင်အပြင်သည် ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC မှ SC OM3 duplex Patch ကြိုး

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC သည် UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC OM4 duplex Patch ကြိုးသို့ LC

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector LC နှင့် LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket အရောင် Aqua Polishing UPC သို့ UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC OM3 Duplex Patch ကြိုးသို့ LC

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket အရောင် Aqua Polishing UPC သို့ UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC OM2 Duplex Patch ကြိုးသို့ LC

    ၁။ ကုန်ပစ္စည်းသည်တင်သွင်းထားသောကြွေထည်တံနှင့်အရည်အသွေးမြင့်ဖိုင်ဘာအော့ပတစ်ကေဘယ်များကိုတင်သွင်းသည်။ ၂။ နိုင်ငံခြားအဆင့်မြင့်ကြိတ်ခွဲထားသောနည်းပညာနှင့်ကြိတ်စက်ကိရိယာများကိုမိတ်ဆက်ပေးခြင်းဖြင့်ဖိုက်ဘာ၏ဗဟိုသွေဖည်ခြင်း၊ ဖိုက်ဘာ၏ခုံး၊ ခြစ်ရာများနှင့်အားနည်းချက်များမရှိဘဲဖိုက်ဘာ၏မျက်နှာပြင်နှင့်ကြွေမျက်နှာပြင်၏ကွေးညွှတ်မှုအချင်းဝက်တို့၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီသည်။ စံ။ 3. သွင်းသွင်းဆုံးရှုံးမှုသေးငယ်သည်, ပြန်လာဆုံးရှုံးမှုကြီးမားသည်, အပြန်အလှန်ဖလှယ်ခြင်းကောင်းလှ၏, ထပ်ခါတလဲလဲသွင်းနှင့် r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC OM1 Duplex Patch ကြိုးသို့ LC

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector LC နှင့် LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μmဂျာကင်အင်္ကျီအရောင်လိမ္မော်ရောင် Polishing UPC သည် UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...