ဖိုင်ဘာ Optical ဆက်စပ်ပစ္စည်း

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails များသည်လယ်ပြင်၌ဆက်သွယ်ရေးကိရိယာများပြုလုပ်ရန်မြန်ဆန်သောနည်းလမ်းဖြစ်သည်။ ၄ င်းတို့ကိုစက်မှုစံချိန်စံညွှန်းများမှသတ်မှတ်ထားသောလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများနှင့်လိုက်လျောညီထွေမှုရှိအောင်ဒီဇိုင်း၊ ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့်စမ်းသပ်ခြင်းများပြုလုပ်သည်။ ၎င်းသည်သင်၏အတင်းကျပ်ဆုံးစက်မှုနှင့်စွမ်းဆောင်ရည်သတ်မှတ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီလိမ့်မည်။ အသွင်အပြင် ၁။ ကုန်ပစ္စည်းသည်တင်သွင်းထားသောကြွေထည်တံများနှင့်အရည်အသွေးမြင့်ဖိုင်ဘာမှန်ဘီလူးများကိုတင်သွင်းသည်။ ၂။ နိုင်ငံခြားအဆင့်မြင့်ကြိတ်ခွဲသောနည်းပညာနှင့်ကြိတ်ခွဲစက်ကိုမိတ်ဆက်ပေးခြင်း။
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiber optic pigtails များသည်လယ်ပြင်၌ဆက်သွယ်ရေးကိရိယာများပြုလုပ်ရန်မြန်ဆန်သောနည်းလမ်းဖြစ်သည်။ ၄ င်းတို့ကိုစက်မှုစံချိန်စံညွှန်းများမှသတ်မှတ်ထားသောလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများနှင့်လိုက်လျောညီထွေမှုရှိအောင်ဒီဇိုင်း၊ ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့်စမ်းသပ်ခြင်းများပြုလုပ်သည်။ ၎င်းသည်သင်၏အတင်းကျပ်ဆုံးစက်မှုနှင့်စွမ်းဆောင်ရည်သတ်မှတ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီလိမ့်မည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector A LC Connector B Unterminated Fiber Mode 9 / 125μmအမျှင်အမျိုးအစား Simplex ပိုလန် APC Cable အချင်း 0.9mm ဂျာကင်အင်္ကျီပစ္စည်း PVC ဂျာကင်အင်္ကျီအရောင်အဝါရောင်လှိုင်းအလျား 1310nm / 1550nm ကြာရှည်ခံမှု> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails များသည်လယ်ပြင်၌ဆက်သွယ်ရေးကိရိယာများပြုလုပ်ရန်မြန်ဆန်သောနည်းလမ်းဖြစ်သည်။ ၄ င်းတို့ကိုစက်မှုစံချိန်စံညွှန်းများမှသတ်မှတ်ထားသောလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများနှင့်လိုက်လျောညီထွေမှုရှိအောင်ဒီဇိုင်း၊ ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့်စမ်းသပ်ခြင်းများပြုလုပ်သည်။ ၎င်းသည်သင်၏အတင်းကျပ်ဆုံးစက်မှုနှင့်စွမ်းဆောင်ရည်သတ်မှတ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီလိမ့်မည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector အမျိုးအစား FC ပိုလန်အမျိုးအစား UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Wavelengths 1310 / 1550nm Fiber Count Simpllex Fiber အဆင့် G.652.D / G.657.A1 ထည့်သွင်းမှုဆုံးရှုံးမှု .30.3dB ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှုUPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    ST တစ်ခုတည်း Mode Patch ကြိုး

    ဤ ST Single Mode Patch ကြိုးသည် MT series connectors တစ်ခုဖြစ်သည်။ စီးရီး၏ ferrules များသည် ferrule အဆုံးမျက်နှာပေါ်ရှိအချင်းနှင့်တိကျသောဆက်သွယ်မှုအတွက်လမ်းညွှန် pin နှစ်ခုရှိလမ်းပြအပေါက်နှစ်ခုကိုအသုံးပြုသည်။ ထို့အပြင်၎င်းသည်အမျိုးမျိုးသောပုံစံခုန်များထုတ်လုပ်ရန်လုပ်ငန်းများလုပ်ဆောင်နိုင်သည်။ ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသောဒီဇိုင်း၏ဒီဇိုင်းသည် Jumper အား cores အမြောက်အများနှင့်အရွယ်အစားသေးငယ်စေရန်ခွင့်ပြုသည်။ အခြားတစ်ဖက်တွင်, ဒီ ST Single Mode Patch Cord ကိုသိပ်သည်းဆမြင့်မားသော fiber-optic line enviroments များတွင်ကျယ်ပြန့်စွာအသုံးပြုနိုင်သည်။
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Multimode Fiber Patch Cord ကိုအသုံးပြုရန်အတွက် Single Mode

    multimode fiber patch ကြိုးအတွက်ဒီ mode တစ်ခုသည် device မှ fiber optic cabling link သို့ patch ကြိုးများပြုလုပ်ဖို့အထူးဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားတာဖြစ်တယ်။ ဤပိုထူသောအကာအကွယ်အလွှာကိုယေဘုယျအားဖြင့် optical transceiver နှင့် terminal box ကြားဆက်သွယ်မှုအတွက်အသုံးပြုသည်။ စျေးကွက်ရှိသာမန်ကြိုးများနှင့်နှိုင်းယှဉ်ပါကကျွန်ုပ်တို့၏တစ်ခုတည်းသော mode မှ multibode fiber patch ကြိုးသည်ကောင်းမွန်သောထပ်ခါတလဲလဲပြုလုပ်နိုင်ခြင်း၊ ကောင်းမွန်သော inter-plug စွမ်းဆောင်ရည်နှင့်ကောင်းမွန်သောအပူချိန်တည်ငြိမ်မှုတို့ကိုရရှိစေသည်။ အခြားတစ်ဖက်တွင်မူ၎င်းသည်အမှန်တကယ်လည်း ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC သို့ SC Single Mode Patch ကြိုး

    ဤ SC မှ SC တစ်ခုတည်းသော mode patch ကြိုးသည် ferrule အဆုံးမျက်နှာတွင်အချင်းနှင့်တိကျသောဆက်သွယ်မှုအတွက်လမ်းညွှန် pin နှစ်ခုရှိလမ်းညွှန်အပေါက်နှစ်ခုပါရှိသည်။ ၎င်းသည်တပ်ဆင်ရန်အလွန်လွယ်ကူပြီးအထူးထိန်းသိမ်းရန်မလိုအပ်ပါ။ ထို့အပြင်၎င်းသည်အမျိုးမျိုးသော MPO ခုန်ပုံစံများကိုထုတ်လုပ်ရန်လုပ်ဆောင်နိုင်သည်။ အဆင့်မြင့်သောလုပ်ငန်းစဉ်များတပ်ဆင်ထားပြီးကျွန်ုပ်တို့ SC မှ SC တစ်ခုတည်းသော mode patch ကြိုးကိုမြန်နှုန်းမြင့်သောလည်ပတ်မှုသေချာစေရန်မြင့်မားသောသိပ်သည်းဆပေါင်းစပ်ဖိုင်ဘာ optic လိုင်းပတ် ၀ န်းကျင်များတွင်ကျယ်ပြန့်စွာအသုံးပြုနိုင်သည်။ အို ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    LC တစ်ခုတည်း Mode ကို Patch ကြိုးမှ SC

    ဤ SC to LC တစ်ခုတည်းသော mode patch ကြိုးသည် optical transmission စနစ်နှင့်ချိတ်ဆက်ထားသည်။ ၎င်းသည် optical coupling မှတစ်ဆင့်ဆက်သွယ်မှု၏ function ကိုသဘောပေါက်ပြီး signal ၏ coding format တွင်ဘာမှမရှိပါ။ စျေးကွက်ရှိသာမန်ကြိုးများနှင့်နှိုင်းယှဉ်ပါကကျွန်ုပ်တို့၏ SC to LC တစ်ခုတည်း mode patch ကြိုးသည်အလွန်နိမ့်သော latency data transmission နှင့် ultra-wide power supply voltage ကိုထောက်ပံ့ခြင်း၏အားသာချက်များရှိသည်။ အလွန်ကောင်းမွန်သော power protection နှင့်အလိုအလျောက် switching တပ်ဆင်ထားသောကြောင့်၎င်းသည် ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ သို့ MTRJ Fiber Optic Patch ကြိုး

    MTRJ to MTRJ Patch Cord သည်ပတ်ဝန်းကျင်ရှိပတ်ဝန်းကျင်ရှိပျက်စီးခြင်းကိုရေ၊ မီး၊ လျှပ်စစ်ရှော့ခ်စသည်တို့ကဲ့သို့သောဘေးပတ် ၀ န်းကျင်ထိခိုက်ပျက်စီးမှုကိုကာကွယ်ရန်လုပ်ဆောင်မှုကိုနားလည်သောအကာအကွယ်ဖွဲ့စည်းမှုတပ်ဆင်ထားသည်။ ဗဟိုသည်အလင်းပေးသောဖန်ခွက်ဖြစ်သည်။ multimode fiber တွင် core သည်အချင်းတစ်ခုရှိပြီးလူ့ဆံပင်၏အထူနှင့်ညီမျှသည်။ single-mode ဖိုင်ဘာ core သည်အချင်းရှိသည်။ အတွင်းပိုင်း၏အပြင်ဘက်တွင်အနိမ့်ဆုံးအညွှန်းပါသည့်ဖန်ခွက်စာအိတ်နှင့်ဝိုင်းရံထားသည်။
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC လူပျို Mode ကိုဖိုင်ဘာ Patch ကိုကြိုး LC

    ဤ LC မှ LC တစ်ခုတည်းသော mode fiber patch ကြိုးသည် optic fiber distribution distribution နှင့် optical information socket switch ကိုချိတ်ဆက်ရန်၊ switch များအကြားဆက်သွယ်မှု၊ switch နှင့်ကွန်ပျူတာအကြားဆက်သွယ်မှု၊ အဆိုပါ optical သတင်းအချက်အလက် socket နှင့်ကွန်ပျူတာ။ စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားသောကျွန်ုပ်တို့၏ LC မှ LC တစ်ခုတည်းသောဖိုင်ဘာဖိုင်တွဲ patch ကြိုးအားစီမံခန့်ခွဲမှုစနစ်အောက်တွင်အသုံးပြုနိုင်သည်။ သင့်လျော်သောအရွယ်အစားနှင့်ပေါ့ပါးမှုကြောင့် ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC တစ်ခုတည်း Mode ကို Fiber Optic Patch ကြိုး

    ဤ LC Single Mode Patch ကြိုးသည်အထူးသဖြင့်မြင့်မားသောသိပ်သည်းဆ patching environment များအတွက်သင့်လျော်သည်။ စျေးကွက်ရှိသာမန်ကြိုးများနှင့်နှိုင်းယှဉ်ပါကဤကြိုးသည်အလွန်သေးငယ်သော connector တပ်ဆင်ထားသည်။ ၎င်းသည်ဆွဲအားကိုထိခိုက်မှုမရှိဘဲသာမန် cable Jumper နှင့်နှိုင်းယှဉ်လျှင်နေရာလွတ်ပိုမိုသက်သာစေသည်။ ထို့အပြင်သေးငယ်သော connector အမြီးအဖုံးသည်သမားရိုးကျ LC connector tail sheath ထက်တိုတောင်းသည်၊ ၎င်းသည်ကက်ဘိနက်စီမံခန့်ခွဲမှုအတွက်နေရာပိုချွေတာသည်။ စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားမှုကြောင့်ကျွန်ုပ်တို့၏ LC Single Mode Patch Cord သည်တိုတောင်းသည်။
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC လူပျို Mode ကို Patch ကြိုး

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connection FC FC နှင့် FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μmဂျာကင်အင်္ကျီအရောင်အဝါရောင် Polishing APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST OM3 Duplex Patch ကြိုးသို့ ST

    · EIA / TIA 604-2 မြန်နှုန်းမြင့်ကေဘယ်ကြိုးကွန်ယက်များအတွက်ကြွေထည်ပစ္စည်းနှင့်တွေ့ဆုံသည်။ · Cable ပုံနှိပ်ခြင်းသည်မတူညီသောကေဘယ်ကြိုးများအားရှင်းလင်းရန်နှင့်အသိအမှတ်ပြုရန်ကူညီသည်။ · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL နှင့် RL ။ ·ကွေးသောအာရုံခံနိုင်သည့်ဖိုင်ဘာကေဘယ်ကြိုးသည်ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်းကိုကောင်းမွန်စေသည်။ · K = K ပုံးအထုပ်သည်သင်၏ပစ္စည်းများကိုအများဆုံးအကာအကွယ်ပေးသည်။ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက် Connector ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket အရောင် Aqua Polishing UPC သို့ UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
12345 နောက်> >> စာမျက်နှာ ၁ / ၅