EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL စီးရီး EPON OLT

    ZJ5610-EL သည်မြင့်မားသောပေါင်းစည်းမှုနှင့်အလတ်စားစွမ်းဆောင်ရည်ရှိသောကက်ဆက် EPON OLT သည်အော်ပရေတာများ၏ ၀ င်ခွင့်နှင့်စီးပွားရေးကျောင်းဝင်းကွန်ယက်အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် IEEE802.3 ah နည်းပညာစံချိန်စံညွှန်းများနှင့်ကိုက်ညီပြီး EPD OLT ၏လိုအပ်ချက်များနှင့် YD / T 1945-2006 ဆက်သွယ်မှုကွန်ယက်အတွက်နည်းပညာလိုအပ်ချက်များ - Ethernet Passive Optical Network (EPON) နှင့် China Telecom EPON နည်းပညာလိုအပ်ချက်များ 3.0 ကိုအခြေခံသည်။ ZJ5610-EL စီးရီးများသည်ပွင့်လင်းမြင်သာမှု၊ ကြီးမားသောစွမ်းရည်၊ မြင့်မားသောယုံကြည်စိတ်ချရမှု၊
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    နိဒါန်း ၁။ သယ်ဆောင်သည့်အဆင့်မြင့်သောသိပ်သည်းဆထိန်သိမ်းအမျိုးအစား PON OLT ပစ္စည်းကိရိယာများ ၂။ 1G-EPON၊ 10G-EPON နှင့် GPON ၏ယူနီဖောင်းပလက်ဖောင်း ၃ ။ .ON optical link ကာကွယ်ခြင်း၊ အဓိက control board များ redundancy protection၊ power module မ်ား redundancy protection ။ ဝိသေသလက္ခဏာများ ၁။ စံ - EPON နှင့်ကိုက်ညီသည် IEEE802.3-2008 Standard၊ GPON နှင့်တွေ့ဆုံရန် ITU-T G.984 စံသတ်မှတ်ချက်။ 2. အကြီးစားစွမ်းရည်: 160 1G-EPON ဆိပ်ကမ်းများသို့မဟုတ် 80 10G-EPON ဆိပ်ကမ်းများသို့မဟုတ် 160 GPON ဆိပ်ကမ်းများ။ ၃။ Multi-ports: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    အပြင်ဘက် EPON OLT ZC6000

    နိဒါန်း ၁။ Carrier တန်းပြင်ပ EPON OLT ပစ္စည်းကိရိယာများ ၂။ Optional 1550nm EDFA pluggable module ၃။ PON ဆိပ်ကမ်းများ ၄။ စက်မှုအဆင့်ဒီဇိုင်း၊ အပြည့်အဝတပ်ဆင်ထားသည့်သေတ္တာ Al Al shell ၅ ။ 2008 စံ။ ၂။ ၀ န်ဆောင်မှုမျက်နှာပြင် - ကွန်ယက်ဘက် - GE GE ports ၂ ခုနှင့် 10GE optical ports၊ အသုံးပြုသူဘက်မှ - GEPON ports ၈ ခု။ (၃) EDFA ၏လုပ်ဆောင်ချက် - Plattable CATV EDFA module များကိုထောက်ပံ့ပေးပြီး output power ကိုစိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ ၄ ။
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Carrier တန်းပုံးအမျိုးအစား EPON OLT ZC1600

    နိဒါန်း ၁။ Caron Carrier အမျိုးအစား EPON OLT ပစ္စည်းကိရိယာများ ၂။ အသေးစားလက်လှမ်းမီနိုင်မှု၊ တပ်ဆင်မှုအတွက်ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် ၃။ PON ports ၁၆။ PON optical link protection၊ မလိုအပ်သော power module များဝိသေသလက္ခဏာများ ၁။ စံ - IEEE802.3- နှင့်ကိုက်ညီသည် 2008 စံ။ ၂။ စွမ်းရည် - ၁၆ ဆဆိပ်ကမ်းများ။ ၃။ Multi-ports - GE ports (လျှပ်စစ်နှင့် optic) နှင့် 10GE optical port များကို network ဘက်တွင်ပံ့ပိုးပါ။ 4. မြင့်မားသောယုံကြည်စိတ်ချရမှု: ပါဝါ module တွေမလိုအပ်တဲ့ကာကွယ်မှု, ပန်ကာ module တွေ redundancy, PON optical link prote ...