Fiber Media Converter သို့ Ports Ethernet 2 ZJ-100102-25

Fiber Media Converter သို့ Ports Ethernet 2 ZJ-100102-25

ဖော်ပြချက်အတို:


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအမှတ်အသားများ

10 / 100M Fiber Media Converter သည် 100BASE-FX ဖိုင်ဘာကို 100Base-TX ကြေးနီမီဒီယာသို့ပြောင်းပြန်သည်။ signal ကိုရောက်ရှိခြင်းကိုတိုးချဲ့ရန်ကြေးနီအခြေခံကွန်ယက်ကိုဖိုင်ဘာအော့ပ်အဖြစ်သို့အဆင့်မြှင့်တင်ရန်လွယ်ကူ။ ချွေတာသောဖြေရှင်းချက်တစ်ခုပေးပါ။ Media Converter မှ 120KM အထိအကွာအဝေးကိုပို့ဆောင်ပေးနိုင်သည်။ Plug-and play ဒီဇိုင်း၊ တပ်ဆင်ရန်လွယ်ကူသည်။ ၎င်းကိုသီးခြားစီအသုံးပြုနိုင်သည်သို့မဟုတ်ဗဟို power supply ဖြင့် 2U 14 slot မီဒီယာပြောင်းလဲစက်ကိုယ်ထည်တွင်တပ်ဆင်နိုင်သည်။

အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

• 10 / 100M 2 Port Ethernet သို့ Fiber Media Converter သို့ပို့သည်

•တစ်ဝက်သို့မဟုတ်အပြည့်အဝ duplex အော်တိုညှိနှိုင်းမှု

•ကြေးနီဆိပ်ကမ်းအတွက် 10/100 Mbps အလိုအလျောက်ညှိနှိုင်းခြင်း

•ကြေးနီဆိပ်ကမ်းအတွက် Auto MDI / MDI-X

• IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3 နှင့်ကိုက်ညီသည်

• Support Link Fault Pass ကို အသုံးပြု၍ လုပ်ဆောင်ပါ

• Plug-and-play installation ကို

•ကွန်ရက်အကွာအဝေးကို ၁၀၀ ကီလိုမီတာအထိတိုးချဲ့ပါ

• SC / FC / ST ဖိုင်ဘာဆိပ်ကမ်း optional, WDM

• 2U 14 slot media converter ကိုယ်ထည်တွင်တည်ဆောက်နိုင်သည်

အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

  ထုတ်ကုန်အမည်  10 / 100M 2 Port Ethernet သို့ Fiber Media Converter သို့ပြောင်းခြင်း (Single Fiber Dual Fiber)
  ကုန်ပစ္စည်းပုံစံ  ZJ-100102-25
  လိုက်နာစံချိန်စံညွှန်းများ  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Interface  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TXFiber: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC connector)
  မီဒီယာကွန်ယက်  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100မီတာ) 100BASE-TX: Cat5 သို့မဟုတ်နောက်ပိုင်း UTP (≤100မီတာ) 1000BASE-TX: Cat6 သို့မဟုတ်နောက်ပိုင်း UTP (≤100မီတာ)
  ဖိုင်ဘာမီဒီယာ  Multi-mode: 2KMSingle-mode: 25/40/60 / 80KM
 Optical Cable  UTP: cat.5 / cat.6(အဝေးသင် 100 မီတာ)ဖိုင်ဘာ (တစ်ခုတည်း Mode ကို): 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125
  စီးဆင်းမှုထိန်းချုပ်ခြင်း  Full-duplexIEEE802.3x Flow ControlHalf-duplex backpressure စီးဆင်းမှုထိန်းချုပ်မှု
 ဂီယာအဝေးမှ  တစ်ခုတည်း mode ကို 20-100km
  ပါဝါ  DC5V1A
  စားသုံးမှု  <5w
  အလုပ်လုပ်ပတ်ဝန်းကျင်  အလုပ်လုပ်အပူချိန်: -30~60 ℃; သိုလှောင်အပူချိန်: -35~75 ℃ဆွေမျိုးစိုထိုင်းဆ: ၅% မှ ၉၅% (ငွေ့ရည်ဖွဲ့မှုမရှိ)
   အခွံ  သံ
  ထုပ်ပိုးစာရင်း  Media Converter × 1 pc / pairPower adapter × 1 pc / pair အသုံးပြုသူလက်စွဲ× 1 pc

အရည်အသွေး၏လက်မှတ်× 1 pc

အာမခံကဒ်× ၁ စက္ကန့်

  MTBF  နာရီ 300,000
  အလေးချိန်နှင့်အရွယ်အစား  ကုန်ပစ္စည်းအလေးချိန် - 0.7KG ထုတ်ကုန်အရွယ်အစား (L × W × H) - 11cm × 7cm × 2.5cm
  အာမခံချက်  ၃ နှစ်

  • ရှေ့သို့
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့မက်ဆေ့ခ်ျကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ