1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier ZOA1550HW

1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier ZOA1550HW

ဖော်ပြချက်အတို:


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအမှတ်အသားများ

ZOA1550HW စီးရီးစွမ်းအားမြင့် mode တစ်ခုဖြစ်သည့် EDFA သည်ဆူညံသံနည်းပြီးမြင့်မားသည်။ Build-in ကောင်းမွန်စွာပြုလုပ်ထားသော CWDM သည် EDFA မှတစ်ဆင့်တစ်ခုတည်းဖိုင်ဘာဂီယာသို့ OLT နှင့် ONU မှ 1490nm / 1310nm အချက်အလက်စီးဆင်းမှုကိုပေါင်းစပ်ခြင်း၊ အစိတ်အပိုင်းအရေအတွက်လျှော့ချခြင်းနှင့်စနစ်စွမ်းဆောင်ရည်နှင့်ယုံကြည်စိတ်ချရမှုတို့ကိုတိုးတက်စေသည်။ ၎င်းသည်မြို့ပြနှင့်အလတ်စားမြို့ကြီးများ၏ကျယ်ပြန့်သောCရိယာအကျယ်အ ၀ န်းအတွက် CATV အတွက်ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်သောကုန်ကျစရိတ်ရှိသောဖြေရှင်းချက်ကိုပေးသည်။

ZOA1550HW စီးရီးများသည်ပြီးစီးသော APC, AGC, ATC ထိန်းချုပ်မှု၊ အပူရှိန်ပြန့်ပွားမှုအတွက်ကောင်းမွန်သောဒီဇိုင်းနှင့် PUMP လေဆာရောင်ခြည်၏တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကိုအာမခံသည်။ အနောက်ဘက်ရှိ RJ45 သည် SNMP network interface ကိုပေးသည်။ LCD ကျယ်ပြန့်မှုသည်ယူနစ်တစ်ခုလုံး၏ parameters များကိုပြသပြီးစိုးရိမ်ဖွယ်ရာဖြစ်သည်။ အကယ်၍ optical power ပျောက်ဆုံးပါကလေဆာကိုအလိုအလျောက်ပိတ်ထားလိမ့်မည်။ ၎င်းသည်လေဆာရောင်ခြည်အတွက်လုံခြုံရေးကာကွယ်မှုပေးထားသည်။ Optical Output များအားလုံးရှေ့မျက်နှာပြင်တွင်တည်ရှိသည် (နောက်ကျောတွင်ရှိနိုင်သည်မှာဝယ်သူကသတ်မှတ်သည်) ။ ZOA1550HW စီးရီးများသည်တစ်ခုတည်းသော mode pump, EDFA နှင့် multi-pump ပေါင်းစည်းခြင်းနည်းပညာကိုအသုံးပြုသည်။ အသံနိမ့်မှုအတွက်အကောင်းဆုံး၊ ဗီဒီယို၊ အသံနှင့်ဒေတာအချက်ပြရှင်းရှင်းလင်းလင်းထုတ်လွှင့်ခြင်းကိုခွင့်ပြုသည်။ ၎င်း၏ဆူညံသံပုံရိပ်နှင့်ယုံကြည်စိတ်ချရမှုသည် Double-clad Yb / Er Amplifiers ထက်များစွာသာလွန်သည်။

1RU ကိုယ်ထည်၊ စုစုပေါင်း output ပါဝါ> 1000 mW, OLT + 8 1550nm output optical port အတွက် 8 uplink optical port များ, 1310/1490 data stream ကိုများပြားစေ။

2RU ကိုယ်ထည်၊ စုစုပေါင်း output ပါဝါ> 4000mW, max ။ OLT + 32 1550nm output optical port အတွက် 32 uplink optical ports သည် 1310/1490 data stream ကိုများပြားစေသည်။

အင်္ဂါရပ်များ

(၁) အရည်အသွေးမြင့် - ယခင် - စုပ်စက်သည် ၉၈၀nm အားအချက်ပြမှုအဖြစ်သေးငယ်စေပြီး၊ အဆင့်မြင့်ပြီးနောက် - ၉၈၀nm ပါဝါမြင့်သော multi-mode စုပ်စက်ကိုအသုံးပြုသည်။ optical power ကို software အားဖြင့် EDFA ၏ဆူညံသံကိုလျှော့ချရန်နှင့်စနစ်များကိုအလွန်ကောင်းမွန်သော CNR အောင်မြင်ရန်ဖြစ်စေသည်။ ။

(၂) ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ် - မြင့်မားသောစွမ်းဆောင်ရည်မြှင့်သော switching ပါ ၀ င်သော power supply သည် 85 ~ 265Vac City Network Voltage နှင့် DC48V power supply (ကြိုတင်စာရင်းသွင်းထားရန်လိုအပ်သည်) တွင်အလုပ်လုပ်နိုင်သည်။ အလိုအလျောက်အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုအအေးကိုယ်ထည်။ နောက်ကျော panel တွင်စက်မှုဇုန်အေးစက် (ပန်ကာနှစ်မျိုး) သည်လေဆာရောင်ခြည်ကိုကာကွယ်ရန်အပူပျံ့နှံ့မှုဖြစ်စေသည်

(3) Intuitive: microprocessor တပ်ဆင်ထားသောစက်သည်လေဆာ၏လုပ်ဆောင်မှုအခြေအနေကိုစောင့်ကြည့်သည်၊ LCD LCD window သည် operating parameters များကိုပြသသည်။

(၄) ကွန်ယက်အမျိုးအစား - နိုင်ငံတော်အဆင့်နှင့်ကိုက်ညီရန်နှင့် SCTE HMS စံနှင့်လိုက်ဖက်ရန် All-piece status monitoring monitoring transponder အာမခံချက်ကို ရွေးချယ်၍ ၎င်းသည်ကွန်ယက်စီမံခန့်ခွဲမှုစောင့်ကြည့်စစ်ဆေးမှုစွမ်းရည်များကိုဖွင့်နိုင်သည်။

(၅) CWDM - ကောင်းမွန်စွာလုပ်ဆောင်နိုင်သည့် CWDM သည် OLT နှင့် ONU မှ ၁၄၉၀nm / 1310nm အချက်အလက်စီးကြောင်းကိုပေါင်းစပ်ထားသည်။

နည်းပညာဆိုင်ရာ parameter သည်

စွမ်းဆောင်ရည်

အညွှန်းကိန်း

ဖြည့်စွက်

min ။

စာစီစာကုံး

မက်စ်

CATV စစ်ဆင်ရေးလှိုင်းအလျား (nm)

1540

1560

OLT လှိုင်းအလျားလွန် (nm)

1310/1490

လှိုင်းအလျားအရှုံး 1550nm pass (dB)

၀.၈

1550nm
1310/1490nm လှိုင်းအလျားဆုံးရှုံးမှုလွန် (dB)

၀.၈

1310/1490nm
လှိုင်းအလျား 1490 / 1550nm အကြား (dB)

40

CATV input ပါဝါ (dBm)

-8

3

 10

စုစုပေါင်း output ပါဝါ (dBm)

26

41

တစ်ခုချင်းစီကို port ကို output ကိုပါဝါ (dBm)

10

22

output port အရေအတွက်

8

32

တစ်ခုချင်းစီကို output ကိုပါဝါ၏ခြားနားချက် (dB)

-0.5

0.5

ဆူညံသံပုံ (dB)

၄.၅

၆.၅

စနစ် CNR ယိုယွင်း (dB)

1

pin = 6dBm
polarization ကိုမှီခိုအမြတ် (dB)

0.4

polarization ကို mode ကိုအရပ်ရပ်တို့၌ကွဲပြား (ps / nm)

၀.၃

ပါဝါယိုစိမ့် (dBm)

-30

ပဲ့တင်သံအရှုံး (dB)

50

Optical Connectors

SC / APC, LC / APC

Serial မျက်နှာပြင်

မဟုတ်ဘူး

SNMP interface

RJ45

ပါဝါထောက်ပံ့မှု (220VAC) (၅)

100

250

optional -48VDC
စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု (ဝ)

50

170

အလုပ် Temp ။ (° C)

-10

65

သိုလှောင်မှုအပူချိန်။ (° C)

-40

80

ဆွေမျိုးစိုထိုင်းဆ (%)

5

95

အရွယ်အစား (W) × ()) × (H) (″)

19 × 14.5 × 1.75

1RU

19 × 14.5 × 3.5

2RU
မှတ်ချက် ကွဲပြားခြားနားသော output စွမ်းအားနှင့်အတူယူနစ်အားလုံး 2RU ထည်ထဲမှာရှိနိုင်ပါသည်။

ပိုများသောအိမ်ရာ

 q1 q2
q3 q4
q5  q6

  • ရှေ့သို့
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့မက်ဆေ့ခ်ျကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ